اسباب کشی و حمل بار اینترنتی

بیشتر مردم از اسباب کشی ترس دارند. جمع آوری وسایل و خرده ریزها، بسته بندی، حمل و نقل، تلاش برای پیدا کردن دوستان و آشنایان برای کمک به شما و … کل این روند می تواند دلهره آور به نظر برسد. اما اگر از نکات و ترفندهای زیر را استفاده کنید، اسباب کشی دیگر استرس زا نخواهد بود.

 

مراحل خدمات حمل و نقل در کنار باربری

  • بسته بندی در این مجموعه به روش کاملا استاندارد و تضمینی انجام می گیرد.
  • برای این کار از افراد آموزش دیده و کارگران خانم و آقا استفاده می شود.
  • بعد از جا به جایی نیز وسایل وبسته بندی اثاثیه باز شده و بعد تمیز شدن مجدد در محل مناسب قرار داده می شود.

 

قیمت اسباب کشی

 

خدمات متداول برای اسباب کشی و حمل بار اینترنتی

  • برای بسته بندی می توانید از مشاوره ی مجموعه دنیای نظافت استفاده کنید.
  • می توانید سرویس اسباب کشی را از روزهای قبل رزرو کنید
  • می توانید از بیمه اسباب کشی در زمان حمل و نقل وسایل استفاده کنید.
  • برای بسته بندی می توانید از افراد تیم ما کمک بگیرید.
  • می توانید از جعبه ها و کارتن های مخصوص ما برای بسته بندی استفاده کنید.
  • ارائه سرویس و خدمات به صورت 24 ساعته انجام می گیرد.
  • می توانید دو روز قبل از اسباب کشی، زمان مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید.

 

نکاتی کلیدی برای این که اسباب کشی راحت داشته باشیم

در ادامه برخی از نکاتی که در زمان بسته بندی وسایل و اسبا و اثاثیه مختلف و جابه جایی ها باید به آن ها دقت نمود را بیان کرده ایم. این نکات طلایی می تواند به شما در داشتن آرامش در زمان بسته بندی و جابجایی بسیار کمک کننده باشد.

 

پرتحرک باشید، جعبه های رایگان پیدا کنیدترفندهایی برای اسباب کشی

کمی در پول نقد خود صرفه جویی کنید و تمام جعبه های مورد نیاز خود را به صورت رایگان به دست آورید. بهترین مکان ها: فروشگاه های مواد غذایی و پوشاک، سوپر مارکت ها هستند.

 

 

 

وسایل خود را تمیز کنید

اکنون که مرتب سازی برای جابه جایی بر اساس وسایل اتفاق می افتد، زمان مناسبی است که ببینید چه چیزی می تواند به فرد یا جای خاصی هدیه شود. تلاش کنید تا وسایل خود را اضافی یا خراب را با خود جا به جا نکنید تا هم اسباب کشی ساده تر شود و هم خانه جدید شما دیگر به هم ریخته نباشد.

 

برنامه ریزی کنید تا از دستپاچگی و خسته بی مورد جلوگیری کنید

از پیش برنامه ریزی! 24-48 ساعت قبل از روز حرکت، فریزر را تمیز کرده و نیز مواد اضافی را از آن خارج کرده و دور بریزید، در این صورت در خانه جدید نیازی به تمیزکاری های اضافه نخواهد بود. تا زمان جابه جایی یخچال و فریزر خود را فراموش نکنید. چون بسیار بد بو شده و نشتی نیز خواهد داشت!

 

قبل از جدا کردن وسایل الکترونیکی و قطع برق از آن ها عکس بگیرید

قبل از جدا کردن وسایل مانند تلفن، دوربین ها، کابل های پشت تلویزیون و سایر لوازم الکترونیکی از آن ها عکس بگیرید تا یادتان باشد که همه آن ها به کجا می روند! در این صورت برای تنظیم مجدد، این کار باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.
5- لباس های آویزان را در کیسه های زباله قرار دهید
به دلیل بزرگ بودن لیسه های زباله می توانید از آن ها برای تمیز ماندن لباس ها استفاده کنید. بنابراین می توانید لباس های خود را روی چوب لباسی نگه دارید اما با این کیسه ها بسته بندی کنید. هنگامی که به محل زندگی جدید رسیدید، به راحتی لباس ها را از کیسه های زباله بیرون بیاورید. برچسب زدن را فراموش نکنید تا بدانید هر کدام از آن ها برای کجا و چه شخصی است!

 

یک جعبه برای شب اول بسته بندی کنید

اکثر مردم در این مورد فکر نمی کنند و این کار را انجام نمی دهند. بنابراین در پایان روز در حال جستجو در جعبه های مختلف برای پیدا کردن لباس خواب یا چای ساز خود هستند. یک جعبه “شب اول” را با تمام لوازم بهداشتی، برخی لباس ها و هر چیز دیگری که صبح روز بعد به آن نیاز دارید مانند لباس، لوازم آرایشی یا سشوارتان بسته بندی کنید. نگران نباشید که به دلیل شباهت با بسته های دیگر نتوانید آن را پیدا کنید. یا مجبور باشید نوشته های تمامی جعبه ها را چک کنید. برای جلوگیری از این مشکل و بالا رفتن سرعت می توانید یک جعبه با رنگ و ابعاد کاملا متفاوت از سایر جعبه ها را برای وسایل شب اول انتخاب کنید.

 

بشقاب های خود را درست بسته بندی کنید

می توانید از فوم ها، روزنامه و .. برای جلوگیری از بهم خوردن و شکستگی آن ها استفاده کنید.

 

از پلاستیک استفاده کنید

از بسته بندی پلاستیکی و سلفون استفاده کنید تا در هنگام جابجایی وسایل، حرکت کامیون، و یا تتووقف های ناگهانی از آسیب به وسایل جلوگیری شود. این نوع بسته بندی معمولا برای حجیم، آنتیک و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

وسایل را از اتاق های مختلف با هم مخلوط نکنید

وسایل هر اتاق را در جعبه های جدا از سایر اتاق ها نگه دارید، حتی اگر می توانید رنگ بسته ها را هم متفاوت انتخاب کنید. در این صورت وقتی در آخر کار بسته بندی ها را باز می کنید، زمان زیادی از شما تلف نخواهد شد.

 

یک سبد لوازم بسته بندی درست کنید

برای جلوگیری از گم کردن وسایل بسته بندی و یا دویدن در اطراف خانه یا آپارتمان خود برای پیدا کردن آن ها یک سبد بسته بندی درست کنید. این به این خاطر است که ممکن است قیچی را در یک اتاق و نوار را در اتاق دیگری بگذاشتید و مجبور باشید مدام به دنبال آن ها بگردید. بنابراین یک جعبه یا یک سبد برای وسایلی که برای بسته بندی می خواهید با خود داشته باشید. بعد می توانید آن را از یک اتاق به اتاق دیگر ببرید.

 

پیچ ها و مهره ها را در جای مناسبی نگه دارید

اگر مجبورید وسایل خود را برای حرکت راحتر از هم باز کنید، یا گیره های پرده را از آن ها جدا کنید و … فراموش نکنید که همه پیچ و مهره ها را مرتب نگه دارید! آنها را در کیسه های پلاستیکی قرار دهید و آنها را برچسب بزنید تا بدانید برای چه اثاثیه ای مورد استفاده قرار گرفته و هیچ کدام را گم نکنید.

 

برای بلند کردن آسان جعبه ها می توانید در دو طرف آن ها سوراخ ایجاد کنید.

برای این کار سوراخ های مثلث شکل در هر دو طرف جعبه های سنگین با استفاده از کاتر ایجاد کنید. در این صورت می توانید از این دستگیره ها برای بلند کردن آسان تر استفاده کرد!

خدمات اسباب کشی

جدا کردن وسایل فصلی

اگر وسایل فصل قبل یا وسایلی که در تعطیلات خاص استفاده می کنید را جدا نکرده اید، اکنون زمان آن رسیده تا این کار را انجام دهید. به این ترتیب، پس از ورود به محل جدید، می توانید بدون نیاز به باز کردن محتویات آنها، این بسته بندی ها را به کمد یا زیرزمین خود منتقل کنید.

 

از وسایل نرم برای بالشتک استفاده کنید

به همان اندازه بسته بندی که فکر می کنید نیازی ندارید! از انواع کالاهای نرم اطراف منزل می توان برای بسته بندی ایمن و کارآمد سایر موارد استفاده کرد. حوله ها ، جوراب ها ، ورق ها و سایر موارد نرم یا کوسن باعث بسته بندی عالی و رایگان مواد بسته بندی می شوند. سازگار با محیط زیست ، بیش از حد!

 

برچسب های خود را کد کنید

وقتی می خواهید با سرعت زیادی شروع به باز کردن بسته بندی ها کنید، برچسب های سیاه و سفید دشوار است. به جای آن از برچسب های رنگی استفاده کنید. می توانید آنها را با دست خودتان بنویسید و یا چاپ کنید. حتی می توانید یک سیستم کدگذاری رنگ برای جعبه های خود ابداع کنید تا بتوانید به راحتی این که هر چیزی در کجاست را ردیابی کنید.

 

اسباب کشی

از باند لاستیکی برای نگه داشتن درب ورودی خانه استفاده کنید

وقتی جعبه های خود را به داخل کامیون یا ون منتقل می کنید، نیاز دارید تا مدام از درب ورودی رفت و آمد داشته باشید. یک باند لاستیکی را انتخاب کرده یک سر آن را به دسگیره و سر دیگر آن را به جای دیگری که می تواند ثابت باشد، ببندید. در این صورت زمانی که فراموش کنید که کلید با خود ببرید، باعث می شود درب شما به طور تصادفی بسته نشود. از طرفی می توانید با یک باند پلاستیکی دو طرف دستگیره را مانند تصویر زیر به هم وصل کنید تا از بسته شدن قفل آن جلوگیری شود.

 

همه مایعات خود را جدا نگه دارید

مواد مایع مانند مواد شستشوی ظرف، یا هر چه مشابه دیگری که مایع باشد، را درون سطل پلاستیکی جداگانه قرار دهید. اگر در حین حرکت افتاد یا در حال ریزش باشد و آن را در یک جعبه دیگر بگذارید، همه چیز را خیس می کند.

 

تعرفه و قیمت اسباب کشی و باربری

اثاث کشی معمولا برای اکثر اجاره نشین ها یک معضل است که گاهی اوقات باید هر ساله با آن مواجه شوند. در این بین یکی از مسائل این است که چطور و بر چه اساسی وسایل خود را جمع آوری کنیم. برخی از نکاتی که بر مبنای تجربه به آن ها رسیده این را برای شما بیان کردیم. اما علاوه بر آن ها موارد بیشمار دیگری نیز وجود دارد که در حین کار توسط متخصصین متعهد ما انجام می گیرد. این که از چه شرکتی برای جابه جایی وسایل کمک بگیریم یکی از دغدغه هاست. آیا نیاز به کارگر داریم یا خیر و هزاران سوالی که قبل از شروع به کار باید به همه ی آن ها اندیشید.
برای نظافت منزل ، اسباب کشی منازل ، ادارات و ارگان های مختلف در طول شبانه روز می توانید برای در اختیار داشتن نیروهای خدماتی مجموعه دنیای نظافت اقدام نمایید.