شرکت خدماتی دنیای نظافت

شرکت خدماتی دنیای نظافت با سابقه طولانی در امر نطافت آماده خدمت رسانی به شما می باشد. این شرکت به صورت مستمر در خدمت رسانی با کیفیت به شهروندان عزیز گام برداشته است. هدف از تاسیس این شرکت کار آفرینی، ایجاد موقیعت های شغلی بیشتر، رفع معضل بیکاری برای قشر زحمت کش کارگر و از طرف دیگر ارائه خدمات نظافت جهت نظافت منزل ،اداره جات، شرکت های خصوصی و موسسات دولتی و خصوصی، انجام کارهای پیمانکاری و … می باشد.

شرایط تامین نیرو برای شرکتهای معتبر نظافت منزل

  • برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت تر به منظور جلب رضایت مشتریان این شرکت تلاش کرده از مجرب ترین و کار آزموده ترین کادر شامل پرسنل باتجربه در زمینه نظافت منزل، راه پله ها، شرکت ها، سرایداری، امور منزل به صورت دائم بهره بگیرد
  • گزینش و استخدام نظافتچی در این شرکت پس استعلام و احراز هویت و پیگیری سوابق شخصی و قبلی صورت می گیرد,چرا که این نظافتچی ها وارد حریم خصوصی و محیط خانواده میشوند و باید از لحاظ آداب، گفتار، رفتار، و از همه مهم تر امین باشند.
  • کلیه نظافتچی ها در ابتدای استخدام تحت آزمون های عملی قرار می گیرند و یا به صورت عملی آموزش می بینند و پس  از کسب تجارب لازم مشغول به کار می شوند.
  • برای آسایش خاطر مشتریان عزیز از نظافتچی ها در این شرکت مدارک لازم از قبیل شناسنامه، کارت ملی، سفته، گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی عدم اعتیاد دریافت می شود. شرکت خدماتی دنیای نظافت مفتخر است با بهره گیری از نظافت چی های با تجربه، تحصیل کرده و مودب بهترین خدمات را در اسرع وقت به مشتریان خود ارائه نماید.